21 listopada

21-listopada

Horoskop dla urodzonych 21 listopada

21 listopada – horoskop ogólny

Człowiek urodzony 21 listopada bardzo lubi sprzeciwiać się przyjętym ogólnie zasadom, tradycjom i wszystkiemu temu, co respektuje duża grupa ludzi z jego otoczenia.

Często nawet stara się walczyć z ogólnie przyjętymi poglądami, starając się przemycać własne, co jednak nie za każdym razem mu się udaje, a wówczas bardzo się denerwuje. Ponieważ jest oryginalny i dzięki temu wyróżnia się na tle otoczenia, a ponadto mało kto tak jak on umie skupić się a tym, co ma w danym momencie do zrobienia, przeważnie udaje mu się osiągać cele i zdobywać szczyty.

Ponadto bardzo łatwo nawiązuje kontakty i już po kilku minutach rozmowy z kimś potrafi powiedzieć, czy dana osoba mu się do czegoś przyda i ich kontakty będą udane, czy też szkoda marnować na tego kogoś czas. Jest zwolennikiem wszelkiego postępu i aktywnie walczy ze wszystkim, co przestarzałe i przez to nieprzydatne albo kłopotliwe w użytkowaniu.

Buntuje się przeciw przesądom, a często także przeciw utartym zwyczajom, nierzadko wyraża sprzeciw wobec tradycji, choć kiedy trzeba, potrafi ją także uszanować, mimo iż na niego samego nie ma ona żadnego wpływu. Nie posiada również żadnych autorytetów, bo nie zamierza nikogo wywyższać ponad innych ludzi, uznając, że wszyscy są tacy sami.

Jest konsekwentny i nie pozwala się odwodzić od swoich poglądów i zamierzeń, choć nie można go też nazwać zatwardziałym, bo kiedy widzi, że myli się w jakiejś kwestii, nie ma oporów, by nachylić ucha cudzym radom i jak najprędzej zweryfikować swój błędny pogląd. Wyróżnia się swoimi ambicjami, które objawiają się nie tylko w chęci dokonywania wielkich rzeczy, ale też człowiek ów pragnie, by otoczenie doceniało jego czyny i szanowało go.

Stale targają nim wielkie namiętności, których nie umie pohamować , głównie dlatego, że wybuchają w nim znienacka i z ogromną siłą, czasem jego samego zaskakującą. Nie walczy z nimi jednak szczególnie, lecz przeciwnie – ulega im i jego zachowanie jest w znacznej mierze uzależnione od tego, co odczuwa w danym momencie, nie trudno więc się domyślić, że bywa niestabilny i często zaprzecza sam sobie.

 

pozytywyZalety

Zdolności intelektualne człowieka narodzonego w dniu 21 listopada są naprawdę wybitne. Jest on poważny i skupiony na swych wewnętrznych przemyśleniach, co oddaje mu wielkie zasługi, głównie dlatego, że zwykle podejmuje tylko dobre decyzje i nie ma czasu na popełnianie głupstw.

Jako przyjaciel zaś jest w pełni oddany i lojalny, można mu powierzyć każdy sekret i wcale nie trzeba dopominać się o jego dyskrecję, bo oczywiste jest, że nikomu go nie zdradzi. Jeśli coś komuś obieca, nie ma takiej siły, która odwiodłaby go od wykonania owej rzeczy, bowiem za punkt honoru poczytuje sobie wywiązywanie się z powziętych na siebie zobowiązań i chce uchodzić za człowieka wiarygodnego.

Zawsze stara się wyjść z twarzą z najtrudniejszych sytuacji i nie schodzi poniżej pewnego poziomu, co nieraz wymaga od niego ogromnego samozaparcia, dlatego tym bardziej godna pochwały jest ta jego cecha. Jest lojalny i jeśli ktoś mu pomaga, stara się odwdzięczyć tym samym, bez względu na to, czy jest to pożądane, czy jest to tylko jego własna inicjatywa.

 

Wady

Popędliwość człowieka, który przyszedł na świat 21 listopada, nie zawsze daje się utrzymać w ryzach i czasami jest powodem jego spektakularnych wręcz wybuchów gniewu.

Ponadto jest interesowny i z niektórymi osobami może przyjaźnić się wyłącznie dlatego, by coś mieć z tej znajomości, dlatego  również nigdy nie można być do końca pewnym czy przyjaźni się z kimś dla jego zalet, czy korzyści, jakie osoba ta wnosi do jego życia.

Jest nadmiernie przywiązany do pieniędzy i pogoń za nimi często przysłania mu inne wartości, nie widzi w tym jednak niczego złego i nie zamierza się zmieniać. Czasami zdarza się tak, że kiedy już jest bliski osiągnięcia jakiegoś ważnego dlań celu, czyni jakiś nieostrożny lub nieprzemyślany ruch, którym niweczy wszystko, co do tej pory udało mu się osiągnąć.

Ma zmienne nastroje, właściwie nie ma w nim niczego stałego, oczywistym jest więc fakt, że nie można na nim polegać i nie warto wierzyć w żadne jego zapewnienia. Często również komplikuje swoje życie uczuciowe i jeśli nie uda mu się znaleźć w nim szczęścia, prawie na pewno jest to jego własna wina.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 21 listopada

Człowiek narodzony w dniu 21 listopada ma wrodzone zacięcie do prowadzenia poważnych, naukowych studiów i to właśnie w rozmaitych dziedzinach nauki może liczyć na największe sukcesy oraz zawodowe spełnienie.

Chce zajmować w życiu jakąś ważną pozycję, pociąga go władza i szacunek podlegających mu ludzi i marzy, że kiedyś będzie zajmował takie miejsce. Uda mu się to z pewnością, o ile jednak pohamuje wszystkie swoje złe skłonności i będzie umiał dobierać sobie współpracowników, ponieważ jest bardzo podatny na wpływy z zewnątrz, a jeśli będą one złe, może zaprzepaścić wszystkie swoje dobre predyspozycje, a wtedy bardzo trudno będzie mu dotrzeć na szczyt albo okaże się to zupełnie niemożliwe.

Jego duży problem polega na tym, że zdecydowanie i konsekwencję okazuje wtedy, gdy działa na rzecz innych, na przykład w obronie ludzi w jakiś sposób pokrzywdzonych.

Oczywiście nie ma w tym niczego złego, a wręcz przeciwnie, tym bardziej, że daje mu to satysfakcję, jednak jednocześnie powoduje, że nie może osiągnąć pełni szczęścia, ani w życiu prywatnym, ani zawodowym, bo mocniej troszczy się o swych podopiecznych niż o siebie.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 21 listopad

 • charakter : odważny, zdecydowany, opanowany, wytrwały, samodzielny
 • zawody męskie : taksówkarz, agent ubezpieczeniowy, piekarz
 • zwierzę : ryś
 • zawody żeńskie : chemik, geolog, sprzedawczyni
 • roślina : lilia
 • kolory : czerwony, szary, zieleń zgniła; herbaciany
 • kamień : hiacynt

Imieniny 21 listopada

 • Wiesław
 • Elwira
 • Albert
 • Regina
 • Konrad
 • Maria
 • Janusz

21 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

1.5/5 - (8)

3 komentarze

 1. eve
  • Fikol
 2. Renata

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Przypatrz się łapaczom snów i wybierz ten, który zaintrygował Cię najbardziej. Twój wybór to klucz do Twojej osobowości
Łapacz snów  jest dziś bardzo popularnym symbolem.  Chętnie wieszamy go nad łóżkiem, by strzegł nas w nocy. Pojawia się na wielu gadżetach: kubkach, koszulkach, foliach na komórki. Styl etniczny stał się modny, a wraz z nim te kolorowe ozdoby. Choć „na salony” łapacz wszedł n


Wybierz drzewo i sprawdź, jakie zmiany nastąpią w Twoim poukładanym życiu. Test jest skuteczny w 78 procentach
Uwielbiamy testy psychologiczne. Niektórzy robią takie testy, aby coś zweryfikować, inni chcą coś zrozumieć, a niektórzy po prostu lubią się dobrze bawić lub poszukują wskazówki, inspiracji do podjęcia konkretnej decyzji, czy wyboru. Przed Wami jeden z takich testów. Jest on szczegól

Ten tajemniczy obrazek kryje w sobie, więcej niż myślisz. Przyjrzyj się mu, a zdradzi sekretny sposób, w który mówisz „kocham”
Słowa nie wyrażą ani połowy tego, co czujemy, czy myślimy.  Mamy w sobie znacznie więcej uczuć, przeczuć i emocji, niż jesteśmy w stanie wypowiedzieć. Kłębiące się w nas odczucia stanowią niezwykłą mieszankę, którą nawet nam samym trudno jest zdefiniować. Miłość też wy