7 listopada

7-listopada

Horoskop dla urodzonych 7 listopada

7 listopada – horoskop ogólny

Usposobienie człowieka, który przyszedł na świat w dniu 7 listopada, jest dalekie od harmonii, a nawet można powiedzieć, że niespokojne.

Łatwo się wzrusza, wpada ze skrajności w skrajność i szybko się zapala, jednak tak samo szybko traci entuzjazm dla danej sprawy i ogarnia go apatia. W swych przekonaniach jednak jest stały i nie odstępuje od nich nawet jeśli może mieć z tego jakieś korzyści.

Wyróżnia się także wielkimi pokładami energii, które wydają się niewyczerpane, bo im częściej z nich korzysta, tym są większe i może dzięki nim osiągnąć wiele w znacznie krótszym czasie niż inni ludzie.

Jego zdolności intelektualne są nieprzeciętne i stale ma głowę pełną pomysłów, co potrafi wykorzystać w każdej dziedzinie swojego życia, zwłaszcza na co dzień. Jeśli jest na niskim poziomie rozwoju wewnętrznego – moralnego i intelektualnego, jest nieufny wobec ludzi oraz zazdrosny o wszystkich, którym się lepiej powodzi, nic zatem dziwnego, że obcowanie z nim nie jest najłatwiejsze i najprzyjemniejsze.

Dąży do osiągnięcia władzy nad innymi, aby poprzez to leczyć swoje kompleksy, wyładowując na nich swoje frustracje. Ma skłonność do tyraństwa, a jeśli ktoś nie chce podporządkować się jego woli, może nawet przejawiać pewną agresję, dlatego ludzie starają się schodzić mu z drogi i zadają się z nim tylko wtedy, gdy już naprawdę nie mają innego wyjścia. Na szczęście cechy takie człowiek ów przejawia bardzo rzadko, bo zazwyczaj udaje mu się osiągnąć wysoki poziom rozwoju wewnętrznego i wówczas jest zupełnie inną osobowością.

Ma znacznie mniej wad, a jeśli nawet jakiejś jeszcze posiada, bo nie udało mu się ich jeszcze pozbyć, panuje nad nimi w taki sposób, że znaczna część jego otoczenia nawet nie wie o ich istnieniu, nie mówiąc już o tym, że nie powodują w jego życiu żadnych poważniejszych trudności.

Najważniejsza dla takiego człowieka jest praca, uważa on bowiem, że oddawanie się rozmaitym pożytecznym czynnościom uszlachetnia jego charakter i jednocześnie powoduje, że nie ma on czasu na jakieś niekonstruktywne czy nawet złe zachowania. Dlatego chce jak najwięcej mieć przed sobą celów, do których zdąża przez całe swoje życie, nawet nie wyobraża sobie, że miałby żyć z dnia na dzień bez wyznaczania sobie kolejnych punktów do osiągnięcia.

 

pozytywyZalety

Zalet człowieka urodzonego w dniu 7 listopada należy się przede wszystkim doszukiwać w jego podejściu do obowiązków, bo w stosunku do innych ludzi raczej mogłoby być z tym ciężko.

Jest on zatem sumienny i mimo iż miewa zmienne nastroje, nigdy nie pozwala, by wpływało to na jego wydajność, czy to w pracy, czy wobec jakichkolwiek innych powziętych na siebie czynności.

Odpowiedzialnie podchodzi zarówno do swych najważniejszych spraw, jak i do tych zupełnie drobnych, które z pewnością mógłby sobie darować i inni ludzie na jego miejscu na pewno by tak zrobili, ale nie on. Poza tym jest godny zaufania, bo jeśli mówi, że coś zrobi, to można mieć pewność, że tak będzie i nieważne, ile to będzie od niego wymagało wysiłku czy samozaparcia.

Jest świadom swej wartości i wyróżnia się swą dumą. Wiele rzeczy ocenia pod tym kątem, czy mu przystoją i nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu, dlatego nawet jeśli jest na kogoś wściekły, raczej nie pozwoli sobie na jakieś awantury czy krzyki, więc można się z nim zawsze jakoś dogadać.

 

Wady

Jak było wspomniane wyżej, w stosunku do innych ludzi człowiek urodzony w dniu 7 listopada nie jest najprzyjemniejszy i nie ma raczej nadziei na to, że kiedyś się to zmieni, gdyż jest to po prostu wpisane w jego naturę.

Przede wszystkim obca jest mu wszelka łagodność i wyrozumiałość, sam jest twardy i nie obchodzi go, że inni mogą tacy nie być. Traktuje ich tak, jakby byli bardzo silni i odporni psychicznie, a jeśli nie są, mogą pod jego wpływem wpadać w kompleksy i prawdziwą depresję, jednak nic go to nie obchodzi.

Bezwzględnie wytyka wszystkim ich błędy i wcale nie stara się silić na dyplomację, uważając, że im bardziej będzie brutalny, tym lepszy skutek odniesie, ale nie jest to prawda, czego nie dostrzega. Ma skłonność do pesymizmu i zawsze wyczekuje najgorszego, wobec czego nie potrafi do końca cieszyć się z żadnego szczęśliwego wydarzenia w swym życiu i zatruwa tę radość innym, wobec czego niektórzy starają się od niego stronić, a on w ogóle nie rozumie, dlaczego.

Mimo iż ma wiele rozsądku, w takich sprawach zupełne go nie przejawia czy też może raczej należałoby się domyślać, że woli być ślepy na to, co mu nie odpowiada.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 7 listopada

Intelekt człowieka urodzonego 7 listopada jest nieprzeciętny i oddaje mu to wielkie zasługi na niwie zawodowej.

Przede wszystkim dzięki temu jest do wszystkiego sceptycznie nastawiony i z góry zakłada, że coś jest błędne, dlatego w lot wychwytuje wszystkie rzeczywiste błędy i pomyłki. Nic nie ujdzie jego uwadze, więc może pracować jako nadzorca, kontroler – wszędzie tam, gdzie potrzebne są bystrość, przenikliwość i bezstronność.

Nie bawi się w zbędne sentymenty, dzięki czemu nie ma niepotrzebnych skrupułów, które tylko przeszkadzałyby mu w osiąganiu sukcesów i nie ma problemu z zachowaniami nie fair, wobec niego zaś ludzie boją się tak zachowywać, bo wiedzą, że jego zemsta może być straszna. Doskonale wychodzi mu także prześwietlanie ludzkich charakterów i nic się przed nim nie ukryje, więc jako śledczy na pewno rozwikła każdą, nierozwiązywalną na pozór, sprawę.

Najlepiej, by współpracował z osobami urodzonymi w dniach od 23 czerwca do 22 lipca i od 21 lutego do 19 marca, we współpracy z nimi bowiem może liczyć na najlepsze efekty.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 7 listopad

 • kamień : kocie oko
 • zawody żeńskie : kucharka, kosmetyczka, ekolog
 • zawody męskie : telemarketer, drwal, maszynista
 • roślina : macierzanka
 • kolory : fioletowy, srebrny, szary; pistacjowy
 • zwierzę : rybitwa
 • charakter : energiczny, bystry, przenikliwy, drobiazgowy

Imieniny 7 listopada

 • Karina
 • Antoni
 • Melchior
 • Longin
 • Longina
 • Florenty
 • Rufus
 • Wincenty

7 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

4/5 - (23)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


7 typów miłości według starożytnych Greków. Doświadczyłeś wszystkich?
Miłość jedyną rzeczą, dzięki której ludzie żyją i przez którą umierają równie często. Uczucie to czyni nas prawdziwie ludzkimi. Sprawia, że porzucamy swoje przekonania, poglądy polityczne, czy religię. Dla najbliższej osoby jesteśmy w stanie poświęcić wszystko. Właśnie tym je


Hinduiści wierzą, że nie tylko ludzie, ale również cały świat ma swoje czakry. Jakie jest ich rozmieszczenie i co znaczą te duchowe centra Ziemi?
W naszym ciele jest siedem gruczołów odpowiadających ich energetycznym odpowiednim (czakrom). Te obszary mają kluczowe znaczenie w promowaniu zrównoważonych funkcji organizmu i jego ogólnej żywotności. Podobnie jak ciało, nasza planeta ma własny energetyczny system czakr. Siedem ziemskich

Jak myślisz, która z tych osób jest najgłupsza? Wskaż głupca i sprawdź, jakie są Twe największe zalety i grzeszki
Gdybyśmy zadali sobie pytanie: co nas definiuje? Wnioski najprawdopodobniej byłyby różne.  Po chwili zastanowienia doszlibyśmy jednak do wniosku, że jest to nic innego, jak nasze zachowania i reakcje na to, co robią inni. Nic tak wyraźnie nie mówi, jakimi jesteśmy ludźmi niż krytyka lud