26 lutego

26-lutego

Horoskop dla urodzonych 26 lutego

26 lutego – horoskop ogólny

Tym, co wyróżnia człowieka urodzonego w dniu 26 lutego, jest jego niebywały estetyzm. Człowiek ten kocha piękno, a co ciekawe, potrafi je dostrzec w jego najmniejszych przejawach, nawet tam, gdzie nikt poza nim nie jest w stanie go zauważyć i należycie docenić.

Pasjonuje się nie tylko sztuką, która jest najpełniejszym wyrazem piękna, ale też jego surowszymi formami, jakie może znaleźć w przyrodzie, dlatego jest jej wielkim miłośnikiem.

Ludzie nie są mu koniecznie potrzebni do szczęścia, bo mimo iż czasem tęskni za ich towarzystwem i szuka go, to dość szybko można go do siebie zrazić i często nudzi się ludźmi, do jakich ma stale jakieś zastrzeżenia.

Jest jednak na tyle kulturalny i dobrze wychowany, że nikomu nie okazuje swojej antypatii i nawet jeśli żywi ją do kogoś wyjątkowo mocno, nadal zachowuje się w stosunku do niego w sposób bardzo uprzejmy, nie budzący żadnych zastrzeżeń.

Chętnie pomaga ludziom, którzy potrzebują jego pomocy i czasem nawet ma w tym skłonność do przesady, bo czyni to kosztem swych interesów, a nierzadko również zdrowia. Wynika to z tego, iż chciałby z siebie dać tak wiele, jak tylko może  i jest ogromnie empatyczny, ale nie zawsze potrafi określić sobie granice, przekraczać których nie powinien w owym pomaganiu.

Co więcej, człowiek urodzony 26 lutego wcale nie domaga się za swoje działania wdzięczności, a  tym bardziej – wzajemności i jest to z korzyścią dla obu stron, bo na pewno nie odzyskałby tyle dobra, ile sam daje, bo mało jest ludzi tak skłonnych do dobrych uczynków jak on.

Bardzo ważną wartością w życiu jest dla niego rodzina i jest do niej ogromnie przywiązany, choć zwykle nie wyraża tego w sposób jawny i nikt poza nim nie zdaje sobie z tego sprawy. Mimo iż częściej działa na rzecz obcych niż pomaga swym bliskim, wiedzą oni, że mogą na nim polegać w każdej sytuacji i że ich dobro mocno leży mu na sercu.

Kolejne w jego hierarchii wartości są jego ideały, które zazwyczaj są bardzo szlachetne, a on jest do nich mocno przywiązany. W ich imię zdolny jest do najwyższych wyrzeczeń jeśliby tylko zaszła taka potrzeba, a na co dzień wytrwale pracuje, mając je przed oczami i dzięki temu wie, po co są wszystkie jego wysiłki.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony 26 lutego jest bardzo subtelny i łagodny w obejściu i to samo ceni sobie u innych ludzi. Nie znosi wszystkiego, co szorstkie, ordynarne i bezpardonowe i nie tylko sam stara się unikać takich rzeczy, ale też namawia innych, by je od siebie odrzucili, czyniąc świat lepszym i piękniejszym.

Ma bogatą wyobraźnię, nierzadko talenty artystyczne, a przynajmniej jest wielkim miłośnikiem i znawcą sztuki. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami i wyróżnia się doskonałym gustem oraz wrodzonym poczuciem elegancji, które powoduje, że przyciąga wzrok tłumu, gdziekolwiek się pojawia.

We wszelkim działaniu wyróżnia się wielką konsekwencją i nigdy nie przerywa podjętych działań. Poczucie zniechęcenia jest mu niemal całkowicie obce, a przynajmniej wydaje się, że tak jest, bo po prostu nie dopuszcza go do swych myśli.

Imponuje tym mniej wytrzymałym ludziom, którzy poddają się po doznanej porażce czy zawsze wtedy, gdy dojdą do wniosku, że ich początkowe założenia były błędne. On nigdy nie działa pochopnie, dlatego nie ma takiego problemu i nigdy nie żywi wątpliwości co do słuszności swoich poczynań.

 

Wady

Spory problem człowieka urodzonego w dniu 26 lutego leży w – wydawałoby się – całkiem nieszkodliwej „przypadłości” – jego nadmiernym entuzjazmie. Stale patrzy na świat przez przysłowiowe różowe okulary i przez to nie zawsze realnie ocenia swoje możliwości i bieżącą sytuację.

Ponadto nie zawsze jest w stanie poradzić sobie w rozmaitych praktycznych sprawach, bo jest nadmiernie roztargniony i skupiony na swych naukowych zainteresowaniach czy rozmyślaniach.

Nie trzeba chyba dodawać, że jest to przyczyna większości jego problemów, których z powodzeniem mógłby uniknąć, gdyby tylko wykazywał się większym realizmem i trzeźwością. Sam powoduje wielkie zamieszanie w swoim życiu, w którym to bałaganie drobnostki urastają do rangi poważnych  problemów, tym bardziej, że łatwo poddaje się poczuciu niepokoju.

Stale się czegoś obawia i – mimo swego entuzjazmu – wieszczy jakieś bliżej nieokreślone nieszczęście, które wkrótce ma nadejść, a praktycznie nigdy nie następuje. Jest to bardzo uciążliwe na dłuższą metę, nie tylko dla niego, ale też dla całego jego otoczenia.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 26 lutego

Na największe sukcesy człowiek, który przyszedł na świat w dniu 26 lutego, może liczyć w dziedzinach, które leżą w kręgu jego zainteresowań. Kiedy bowiem robi coś, co go szczerze pasjonuje i dobrze się czuje, wykonując swoje czynności, nie zauważa nawet, że odnosi w tym coraz większe sukcesy i nie skupia się na robieniu kariery, więc zazwyczaj robi ją niejako przez przypadek, co wcale nie umniejsza jego zasług.

Jeśli zaś będzie miał na tyle dużego pecha, że zwiąże swe życie zawodowe z dziedziną, która nie daje mu satysfakcji, na pewno będzie się tylko męczył w swej pracy. W dodatku nie posiada on szczególnie wielkich ambicji i zazwyczaj wcale nie marzy o osiąganiu szczytów swoich możliwości ani imponowaniu komukolwiek swoim życiem zawodowym, dlatego można mieć pewność, że nie zrobi kariery w pracy, która go nie pociąga.

Zatem najważniejszą dla niego sprawą jest wybór właściwego zawodu, czy też odpowiednio wczesne odkrycie swojej największej pasji, która będzie mu dawać oczekiwane spełnienie.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 26 luty

 • zwierzę : lampart
 • kolory : brązowy, beżowy, oliwkowy; rubinowy
 • charakter : pomocny, łagodny, delikatny, pracowity, cierpliwy
 • roślina : szalej jadowity
 • zawody męskie : opiekun, stolarz, szewc
 • kamień : aleksandryt
 • zawody żeńskie : historyk, inspektor pracy, fizjoterapeutka

Imieniny 26 lutego

 • Nestor
 • Mirosława
 • Mirosław
 • Aleksander
 • Bogumił
 • Dionizy

26 lutego – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Ryby

horoskop Ryby

5/5 - (1)

3 komentarze

 1. rbn
 2. ej
  • Katka

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Rządzi Tobą noc, czy dzień? Jaki masz w sobie czar, którym przyciągasz innych? Spójrz w gwiazdy, by się o tym przekonać
Każdy z nas jest inny i ma inne przymioty oraz walory. O tym, czy jesteśmy nocą, czy też dniem, często sami dobrze wiemy. Wystarczy spojrzeć na nasz tryb pracy, wziąć pod uwagę czas, w którym mamy najlepsze samopoczucie, gdy mamy najwięcej energii i kiedy w naszych głowach rodzą się na


Wybierz jednego z tych aniołów i poznaj przesłanie od Twojego stróża
Wszystkim nam pomagają anioły, które trzymają nad nami straż i się nami opiekują.  Ich obecność jest zwykle niedostrzegalna, a o ich istnieniu czasem zapominamy, a nawet w ogóle nie zdajemy sobie z niego sprawy. Czasami jednak nasi stróże próbują się z nami kontaktować i przekazywa�

Jeśli jesteś przedstawicielem jednego z tych 3 znaków, długotrwałe związki zdecydowanie nie są dla Ciebie
Każdy, kto chce stworzyć zdrowy długotrwały związek i jest dostatecznie zmobilizowany, by o niego dbać, pielęgnować i się dla niego poświęcić, zrobi to pomimo wszelkich ograniczeń.  W tym artykule wcale nie chodzi o to, by Was od tego odwieźć, ale uświadomić, z jakimi problemami b�