11 października

11-pazdziernika

Horoskop dla urodzonych 21 października

11 października – horoskop ogólny

Człowiek urodzony 11 października cieszy się w swym otoczeniu powszechną sympatią oraz szacunkiem.

Ludzie uważają go za osobę bardzo sympatyczną, uczynną oraz sprawiedliwą. Wszystko to jest zgodne  z prawdą i mimo iż w swej skromności bardzo dba on, by nie wyróżniać się na tle innych i nie epatować swymi pozytywnymi cechami, nie da się nie zauważyć, że posiada ich wybitną ilość.

Rzeczywiście jest skory do niesienia pomocy i nikomu nie odmawia swego wsparcia jeśli zostanie o to poproszony, myli się jednak ten, kto sądzi, że człowieka owego trzeba prosić o pomoc, bo inaczej jej nie udzieli. Nie jest to prawda, gdyż sam bacznie rozgląda się dookoła, szukając wokół siebie ludzi potrzebujących, co do których wie, że na pewno się wokół niego znajdują, lecz wstydzą się lub boją przyznać do tego, że nie są w stanie sami sobie poradzić.

On jednak jest tak delikatny i subtelny w swoim postępowaniu, że nikt nie może czuć się zażenowany tym, że korzysta z jego wsparcia, więc jego działania dają rzeczywiście wielkie efekty.

Jest też człowiekiem bardzo prawym, zawsze postępującym według zasad, jakie wyznaje i nie odstępującym od nich bez względu na okoliczności. Wszystko to powoduje, że jest w pełni zadowolony ze swego życia i postępowania, bo też nie ma powodu, by mieć do siebie jakiekolwiek zastrzeżenia skoro zawsze działa w zgodzie ze swoimi postanowieniami  i czuje się potrzebny oraz doceniany przez innych.

Cechuje się ponadto wielkim opanowaniem i wytrwałością. Konsekwentnie zmierza do wszystkich celów, jakie sobie wyznaczył i nie pozwala, by coś lub ktoś przeszkadzało mu w osiągnięciu tego, co chce osiągnąć. Jeśli na jego drodze pojawiają się jakieś przeszkody, nigdy się przed nimi nie cofa, lecz rozsądnie stara się je ominąć, jeśli zaś nie jest to możliwe, niszczy je z precyzją i siłą czołgu, powodując, że żadna konkurencja nie chce stawać mu na drodze, wiedząc, że jest to działanie z góry skazane na porażkę.

Jest człowiekiem doskonale zorientowanym w ludzkich charakterach – zawsze już na początku znajomości mniej więcej wie, czego może się po danym człowieku spodziewać, więc jest w stanie określić, czy warto się z nim zadawać, czy też lepiej od razu dać sobie z nim spokój. Trzeba jednak zauważyć, że czasem przesadza w ufności w swoje możliwości w tej kwestii  i może wydawać pochopne opinie o ludziach lub nie wykazywać się należytą czujnością, przez co, mimo całej jego przenikliwości, może od czasu do czasu dawać wywieść się w pole.

 

pozytywyZalety

Pozytywne cechy człowieka urodzonego w dniu 11 października, których jest znacznie więcej niż jego wad, czynią go w jego otoczeniu osobą wybitną i zasługującą na powszechne uznanie.

Doskonale o tym wie, wszak jest bystry i spostrzegawczy, a i ludzie bez wahania okazują mu swoją estymę, więc posiada doskonałą świadomość swojej pozycji. Trzeba jednak bardzo wyraźnie zaznaczyć, że nie chełpi się swoją wyższością ani nie upaja sławą, w jakiej chodzi i mimo iż miałby powody do zarozumialstwa, zawsze zachowuje się tak samo skromnie i naturalnie.

To – rzecz jasna – zapewnia mu jeszcze większą sympatię i powoduje, że nie da się znaleźć osoby, która by go nie lubiła. Nigdy jednak człowiek ów nie wykorzystuje tej sympatii do jakichś niecnych celów, choć ludzie, ufając jego rozsądkowi,  z pewnością chętnie poszliby tam, gdzie tylko chciałby ich zawieść.

Przeciwnie, stara się jednać ich sobie dla swych szlachetnych idei, głównie jeśli chodzi o niesienie pomocy potrzebującym i stara się stanowić dla nich dobry przykład, pokazując im, jak mogą dawać siebie innym, wypełniając i wzbogacając w ten sposób swoje życie.

 

Wady

Otoczenie człowieka urodzonego w dniu 11 października, mimo całej sympatii, jaką do niego żywi, czasami może mu zarzucać pewną powierzchowność.

Wskazuje się na to, iż człowiek ów cieszy się z małych rzeczy, jaki ofiarowuje mu los i nie ma większych ambicji ani też nie jest zdolny do wyższych uczuć. Nie odczuwa miłości, a jedynie sympatię i przywiązanie, zaś wprawdzie pomaga innym, ale robi to tylko po to, by poprawić sobie samopoczucie, a nie dlatego, by rzeczywiście odczuwał współczucie. Poza tym ma on wielką skłonność do odkładania na później spraw, których nie powinien odkładać, bo są one bardzo ważne, zwłaszcza że w taki sposób łatwo może o nich zapomnieć.

Nie lubi też szybko podejmować ważnych decyzji i zwleka z tym tak długo, jak tylko może, przez co niektórzy uważają go za człowieka tchórzliwego i bardzo niezdecydowanego, co często kłóci się z jego prawdziwym charakterem, ale wydaje się, że zupełnie mu nie zależy, by prostować te pomyłki.

Czasami też okazuje wielką bierność w stosunku do tego, co się wokół niego dzieje i popada w dziwną apatię, której nijak nie można uzasadnić i która mija tak samo nagle, jak się pojawiła.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 11 października

Wielkie zasługi człowiekowi, który przyszedł na świat w dniu 11 października, na gruncie zawodowym oddaje jego znajomość ludzkich charakterów. Ma to znaczenie zwłaszcza wówczas, gdy w pracy ma on bezpośredni kontakt z ludźmi, na przykład z klientami, dzięki temu bowiem zawsze wie, jaką zastosować taktykę, by osiągnąć  w tym najlepsze skutki.

Często wykazuje jakieś zdolności artystyczne i jeśli zdecyduje się związać z nimi swoje życie zawodowe, da mu to nie tylko wielkie sukcesy, ale także na pewno ogromną satysfakcję i nigdy nie będzie nudził się wykonywaną pracą, ponieważ będzie robił to, c o lubi i  w czym jest naprawdę dobry.

Trzeba jednak zaznaczyć, że na równi z ambicjami zawodowymi stoi u niego przywiązanie do domowego ogniska i jeśli kiedyś praca będzie od niego wymagała zbyt dużo, na pewno zdecyduje się ją poświęcić na rzecz najbliższych.

Aspiracje, jakie żywi, są dla niego ważne, ale jednak bliskość i dobro tych, których kocha, jest dla niego sprawą priorytetową i na pewno nigdy praca nie stanie się w jego życiu najważniejsza, przez co może nie osiągać takich sukcesów, na jakie go stać, lecz na pewno nie będzie nad tym szczególnie ubolewał.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 11 październik

 • charakter : uczynny, prawy, spokojny, pogodny
 • roślina : dziurawiec
 • zwierzę : żubr
 • zawody męskie : architekt, stróż, strażnik miejski
 • kolory : oliwkowy, pomarańczowy, bursztynowy; morelowy
 • kamień : malachit
 • zawody żeńskie : projektantka mody, sekretarka, ekspedientka

Imieniny 11 października

 • Aleksander
 • Emanuel
 • Emil
 • Placyd
 • Brunon
 • Aldona
 • Marian
 • Dobromiła
 • Maria

11 października – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Waga

horoskop Waga


4/5 - (1 vote)

Dodaj komentarz

tarot online chińska wróżba

Jakie zwierzę widzisz na obrazku? Wskaż to, które dostrzegłeś jako pierwsze i dowiedz się, ile w Tobie optymisty
Zwykło się mówić, że optymista zawsze widzi do napełnioną do połowy szklankę, podczas gdy dla pesymisty jest ona w połowie pusta.  Kwestia naszego nastawiania do życia jest jednak trochę bardziej skomplikowana. Czasami nasze mniemanie i wizja samych siebie jest zupełnie inna, niż to,


Nowa fryzura = nowa Ty. Ustal termin wizyty u fryzjera, kierując się tym, co chcesz zmienić w swym życiu. Pomoże Ci w tym księżycowy kalendarz
Zdrowe i piękne włosy sprawiają, że czujemy się silne i piękne.  Mocne, zadbane włosy to nasz największy atut. Jak nic innego zwracają uwagę. Przyciągają wzrok, odwracając go np. od mankamentów sylwetki. Od zarania dziejów kobiety robią wszystko, by ich włosy wyglądały zjawisko

Jaki jesteś w miłości? Ten test ukaże to, czego wstydzisz się najbardziej, wystarczy wskazać najszybciej dojrzany kształt
Osobowość jest połączeniem naszych opinii o świecie, reakcji na to, co dzieje się w naszym życiu i naszego samopoczucia. Nie zawsze reagujemy w sposób współmierny do tego, co dzieje się w naszym życiu. Czasami przyjmujemy postawę zbyt emocjonalną, innym razem niepotrzebnie pozostajemy