15 sierpnia

15-sierpnia

Horoskop dla urodzonych 15 sierpnia

15 sierpnia – horoskop ogólny

Człowiek, który przyszedł na świat w dniu 15 sierpnia, wyróżnia się swą nieprzeciętną intuicją oraz wielkimi zdolnościami dyplomatycznymi. Te dwie zdolności oddają mu ogromne zasługi w codziennym życiu, zwłaszcza jeśli chodzi o kontakty z ludźmi.

Dzięki intuicji bowiem człowiek ów zawsze wie, czy dana osoba jest wobec niego uczciwa, czy też już od początku żywi względem niego jakieś złe zamiary, a przez to nie wikła się w niepotrzebne związki, które mogłyby mu przynieść nie tylko rozczarowanie, ale nawet jakieś poważne straty. Umiejętności dyplomatyczne powodują zaś, że umie z każdym znaleźć wspólny język i jeśli tylko jest mu to potrzebne, porozumieć się nawet z wrogiem.

Na ogół jednak wykorzystuje tę cechę do nawiązywania stosunków z nowymi ludźmi, ponieważ jest ogromnie towarzyski i ceni sobie żywy kontakt  z otoczeniem. Chce mieć jak najwięcej znajomych i wręcz nie znosi samotności, nic zatem dziwnego, że robi wielki użytek z tej zdolności i w wyniku tego stale otacza go tłumek znajomych. Ale nawet do nieznajomych odnosi się z wielką życzliwością i szacunkiem, w zamian otrzymując to samo – cieszy się powszechną sympatią i nawet jeśli ktoś go nie zna, ma o nim dobre zdanie, bo słyszał o nim wiele dobrego od innych.

Poza tym człowiek ów jest też podziwiany za swe nieprzeciętne warunki intelektualne. Jego umysł jest bardzo aktywny i bystry, dzięki czemu doskonale orientuje się w tym, co się wokół niego dzieje i nie ma najmniejszych problemów z dokonywaniem w pełni trafnej oceny swej bieżącej sytuacji. Jest też przystosowany do wysilonej pracy umysłowej, więc tylko kwestią czasu jest, kiedy zacznie to przynosić bardzo wymierne efekty.

Jest człowiekiem o mocno zarysowanym poczuciu sprawiedliwsi. Nie tylko sam zachowuje się według jej zasad, ale też wymaga tego od innych i można mieć pewność, że jeśli dojdą go słuchy, iż ktoś z jego znajomych zachował się niegodnie, da osobie tej odczuć swe potępienie, ale zrobi to w sposób wyniosły i z chłodną wzgardą, nie w jego stylu są bowiem awantury i wielokrotne napominania.

 

pozytywyZalety

Wobec osób, które obdarzył przyjaźnią, człowiek urodzony 15 sierpnia jest w stu procentach lojalny i wierny. Bez względu na to, co się dzieje i jakie może to mieć dla niego skutki, twardo stoi przy nich i nie zapomina, do czego zobowiązuje przyjaźń.

Jest gotów do największych poświęceń i wyrzeczeń na ich rzecz i nieraz dba o nich bardziej niż o samego siebie. Można być pewnym, że jeśli zostanie poproszony o pomoc, przybędzie z nią o każdej porze dnia i nocy. Powoduje to, że przyjaciele ogromnie go doceniają i odwdzięczają mu się tym samym, zatem człowiek ów nigdy nie zostanie pozostawiony sam sobie.

Zresztą życzliwość, jaką przejawia wobec każdego człowieka, zawsze znajduje wzajemność i trudno powiedzieć, czy kiedykolwiek angażuje się on w jakieś konflikty. Jest harmonijny, uczuciowy i wszystko to znajduje odzwierciedlenie w jego stosunku do otoczenia. Potrafi nawet jednać zwaśnione strony, bowiem wszędzie, gdzie się pojawia, wnosi ze sobą atmosferę spokoju i niczym niezmąconej radości życia, więc nikt nie śmie tego burzyć.

 

Wady

Duma i zarozumialstwo to bez wątpienia najgorsze cechy człowieka, który przyszedł na świat w dniu 15 sierpnia. Właściwie trudno się dziwić ich istnieniu, ponieważ otoczenie samo wynosi go na piedestał i wbija w dumę.

Ma on jednak skłonność do przesadnego mniemania o sobie i może być to powodem jego bolesnego upadku kiedy przekona się, że wcale nie jest tak wspaniały i wszechmogący, jak mu się wydaje. Jego buta i wiara we własne możliwości powodują bowiem, że nierzadko podejmuje się  zadań, które znaczne przekraczają jego możliwości, on jednak w swej zuchwałości i pewności siebie zupełnie tego nie widzi. Rzecz jasna, nie liczy się też ze zdaniem życzliwych mu ludzi i nie zamierza słuchać ich porad, nawet gdy są to jego szczerzy i oddani przyjaciele.

Nie umie realnie oceniać swoich szans, bo wydaje mu się, że skoro do tej pory mu się wiodło, to musi być tak już zawsze i kto ma tego dokonać, jeśli nie on. Z tego powodu może zaprzepaścić wszystko, co do tej pory udało mu się osiągnąć i wcale nie są to sporadyczne przypadki, a bardzo często występujące zjawisko, zatem człowiek ów powinien strzec się nadmiernej dufności we własne siły.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 15 sierpnia

Zdolności intelektualne człowieka, który przyszedł na świat 15 sierpnia, w  naturalny sposób predysponują go do pracy umysłowej i sprawiają, że bardzo szybko jest w stanie osiągnąć w niej znaczny sukces.

Szybko zdobywa wybitne stanowisko, na którym jeszcze bardziej się rozwija, bo ma świadomość, że więcej się od niego wymaga. Jest zdolny do podejmowania wielkich wysiłków, zwłaszcza jeśli szczególnie mu na czymś zależy i może dokonać doniosłych czynów, które niewykluczone, że zapiszą go na kartach historii.

Jego wielka siła leży w jego intuicji, która pozwala mu unikać poważniejszych trudności i wybierać takie drogi, które prowadzą go prosto do celu.

Wielkie zasługi oddaje mu także fakt, iż jest świadom drzemiącej w nim potęgi i wie, że jeśli tylko ją w sobie uaktywni, będzie zdolny dokonać niemal wszystkiego, co mu się zamarzy. Jednakże paradoksalnie jest to także jego słabością, bo wydaje mu się, że nic nie stanie mu na przeszkodzie i tylko on ma w sobie tyle mocy, by osiągać największe sukcesy, co nie jest prawdą i może się srodze zawieść na tym przekonaniu.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 15 sierpień

 • kamień : diament
 • kolory : oliwkowy, zielony, khaki; oberżynowy
 • zwierzę : paw
 • roślina : lawenda
 • zawody żeńskie : fizjoterapeutka, fizyk, pielęgniarka
 • charakter : szlachetny, życzliwy, bystry, pracowity, pomocny
 • zawody męskie : ekspedytor, fotograf, tkacz

Imieniny 15 sierpnia

 • Stefan
 • Napoleon
 • Maria

15 sierpnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Lew

horoskop Lew

3.8/5 - (14)

1 komentarz

 1. Joanna

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Co powie o Tobie pozycja, w której zasypiasz? Zdziwisz się ile intymnych szczegółów może ujawnić
Momenty zasypiania to jedne z najintymniejszych chwil dnia.  To wtedy odchodzimy w krainę wyobraźni. Stajemy się zupełnie bezbronni. Opadają z nas maski i stajemy się tacy, jacy jesteśmy naprawdę. Jak wtedy wyglądamy? Kurczowo ściskamy poduszkę, wtulając się w nią całym sobą? Toniem


Jesteś przebiegły niczym lis, a może tajemniczy jak kot? Sprawdź, które zwierzę najbardziej pasuje do Twego znaku zodiaku
Każdy znak zodiaku jest inny. Wszystkie one wyróżniają konkretne cechy charakteru. Przedstawiciele jednych są bardziej uzdolnieni plastyczne, urodzeni w innych są geniuszami matematycznymi. Jedni są bardzo towarzyscy. Inni skryci. Jedni zarywają noce przy książkach, drudzy żyją w biegu

4 życiowe priorytety, na których musisz się skupić niezależnie od znaku zodiaku, który przypadł Ci w udziale
Ludzie wolą dzielić się na grupy i etykietkować, zamiast szukać tego, co ich łączy.  Chcemy być inni niż wszyscy, unikatowi, jedyni w swoim rodzaju. Tacy właśnie jesteśmy. Nie ma dwóch identycznych ludzi na ziemi. Choć jesteśmy bardzo do siebie podobni, bo pula cech (zarówno fizyczn