27 września

27-wrzesnia

Horoskop dla urodzonych 27 września

27 września – horoskop ogólny

W człowieku urodzonym 27 września bardzo silnie zaakcentowana jest jego wiara we własne możliwości. Wydaje mu się, że może dokonać wszystkiego, co mu się tylko zamarzy oraz że ma wszelkie predyspozycje do przejęcia władzy, zatem dominowanie w swym otoczeniu jest dla niego naturalną rzeczą i w jego mniemaniu stanowi tylko kwestię czasu.

Niestety jednak ta jego pewność siebie granicząca nieraz z butą nie jest proporcjonalna do jego możliwości, głównie jeśli chodzi o to, jak plonuje on swoje działanie. Układa wprawdzie szczegółowe plany, ale nie da się ukryć, że nie ma do tego szczególnych zdolności, ponieważ nie zawsze są one dobrze obmyślane, tak że często – ku swojemu zdziwieniu – ponosi on porażki.

Oczywiście jest święcie przekonany o swym powodzeniu i nie przyjmuje do wiadomości, że sam ponosi winę za swe niepowodzenia,  a tym bardziej nie przychodzi mu do głowy, że może mu do czegoś nie wystarczać kompetencji. Stale podejmuje jakieś wysiłki i właściwie nigdy nie odpoczywa, bo nie chce marnować ani chwili swego cennego czasu. Przeciwnie, stara się jak najwięcej zrobić w jak najkrótszym czasie, co pewnie ma swoje zalety i nie musi ich być mało, jednak pośpiech, z jakim działa oraz fakt, iż łapie kilka przysłowiowych srok za ogon na raz powoduje, że więcej rzeczy mu się nie udaje niż jest w stanie doprowadzić do szczęśliwego końca.

Jest bardzo pracowity i to mu się na pewno chwali, tym bardziej, że ze wszystkich swych obowiązków stara się wywiązywać z wielką pilnością i starannością. Jego charakter jest bardzo zrównoważony, więc nie wpada w skrajne emocje, co oddaje mu wielkie zasługi zwłaszcza w przypadku tych często występujących porażek, ponieważ nie zdarza się, by wpadał z ich powodu w przygnębienie. Przeciwnie, szybko podnosi się po każdym upadku i jest nawet jeszcze bardziej zmotywowany do wytężenia swych wysiłków aniżeli był wcześniej.

Wszystko to składa się na obraz człowieka ogromnie zajętego, żyjącego jedynie pracą i realizacją swych ambicji, jednak przy całym swym zaangażowaniu w te kwestie potrafi on jeszcze znaleźć czas dla bliskich. Jest osobą bardzo kochającą i zdolną do okazania wielkiej czułości każdemu, do kogo żywi jakieś ciepłe uczucia. Jego bliscy cieszą się jego obecnością ilekroć tego potrzebują, bo mimo iż jest bardzo zajęty, zawsze chce i potrafi znaleźć czas dla rodziny.

 

pozytywyZalety

Największą zaletę człowieka urodzonego w dniu 27 września bez wątpienia stanowi jego zdrowy rozsądek. Objawia się on przede wszystkim w tym, iż potrafi bardzo rozważnie gospodarować swym czasem i wszelkimi zasobami, jakie posiada, a poza tym we wszystkim umie zachować zdrowy umiar.

Nigdy nie popada w przesadne rozżalenie z powodu ponoszonych porażek, ale też nie można powiedzieć, by spływało to po nim bez śladu, ponieważ stara się wyciągać konstruktywne wnioski ze wszystkich błędów, jakie popełnia. Trzeba też przyznać, że mimo iż nie zawsze udaje mu się doprowadzić wszystkie swe zamierzenia do końca, to zawsze bardzo się stara i bez względu na to, ile porażek ponosi pod rząd, jest tak samo zaangażowany w każde kolejne przedsięwzięcie.

Nie wie, co to nuda i bezczynność, ponieważ jest bardzo zachłanny na działanie i skrajnie wręcz pracowity. Jeśli nie ma już naprawdę w polu widzenia żadnej czynności, którą może wykonać na swą rzecz, stara się działać na rzecz innych, choć takie sytuacje by nie miał co robić, zdarzają mu się bardzo rzadko.

Chce rozwijać się na wszystkich poziomach, które ma do dyspozycji, ponieważ nie chce zmarnować żadnej szansy, jaką stawia przed nim los. Nawet jeśli wie, że dane zadanie będzie od niego wymagało wielkiej siły woli i wysiłku, jest gotów podjąć wyzwanie i nie zdarza się, by tchórzył z takiego powodu.

 

Wady

Jak już było wspomniane, człowiekowi urodzonemu w dniu 27 września bardzo mocno zależy na sprawowaniu władzy.

Jeśli nie może jej przejąć z łatwością, bo na przykład jego otoczenie nie ma ochoty poddawać się jego woli, gotów jest do użycia najbardziej nawet drastycznych środków, szczególnie jeśli z jakiegoś powodu bardzo mocno mu na tym zależy. W dodatku nie jest najprzyjemniejszy gdy poczuje się pewnie na wysokim zajmowanym przez siebie stanowisku, ponieważ nieraz daje dobitnie poznać innym swą wyższość i chełpi się posiadanymi wpływami.

Bardzo dziwne w jego przypadku jest to, że mimo iż jest człowiekiem skłonnym do dominowania i silnym psychicznie, którego nic nie może załamać, to nie dotyczy to sfery uczuciowej. W tej dziedzinie swojego życia jest ogromnie wrażliwy, tak że często jego bliscy są tym zdziwieni, widząc, jak emocjonalnie reaguje na złe doświadczenia, jakich niestety zwykle los mu nie oszczędza.

Osoby, które kocha i którym ufa, mogą go skrzywdzić najmocniej, jak to tylko możliwe, a co więcej, taka krzywda może spowodować, że nie będzie mu się chciało podejmować żadnych działań w żadnej sferze życia, więc w praktyce może go zupełnie zniszczyć.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 27 września

Na pewno wielkie zasługi człowiekowi, który przyszedł na świat 27 września, oddaje jego wielka pewność siebie, ponieważ dzięki niej ma on odwagę podejmować wyzywania, którym teoretycznie nie może sprostać, lecz w praktyce często okazuje się, że los mu sprzyja.

Jest bardzo pracowity, dlatego szybko może poczynić znaczne postępy jeśli nawet będzie działać w takiej dziedzinie, która jest dla niego zupełną nowością. W sprawach zawodowych wykazuje się ogromną zaciętością, której na próżno można u niego szukać na przykład w życiu uczuciowym, co – rzecz jasna – wychodzi mu wyłącznie na dobre.

Jeśli coś, na czym od dawna mu zależało, uda mu się zdobyć, można mieć pewność, że już nie pozwoli sobie wypuścić tego z rąk, dlatego jak już wdrapie się na wymarzone wysokie stanowisko, na pewno nie da się z niego wyrugować.

Często wykazuje jakieś zdolności artystyczne bądź też krytyczne i analityczne, może więc być doskonałym artystą lub naukowcem i nie wiadomo, w której z tych dziedzin może liczyć na większe sukcesy, prawdopodobnie szanse te są porównywalne.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 27 wrzesień

 • roślina : akacja
 • zwierzę : ryś
 • zawody męskie : protetyk, parkieciarz, operator kamery
 • kamień : amazonit
 • kolory : żółty, szary, grynszpan; ultramaryna
 • charakter : władczy, pracowity, serdeczny, wierny
 • zawody żeńskie : telefonistka, ekonomistka, inspektor pracy

Imieniny 27 września

 • Gaja
 • Wawrzyniec
 • Amadeusz
 • Gajusz
 • Urban
 • Wincenty
 • Jan
 • Adolf

27 września – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Waga

horoskop Waga

5/5 - (2)

2 komentarze

 1. Basia
 2. Jxhrgcvhsfjkcv

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jakim typem matki jesteś lub będziesz w przyszłości? – podpowiadają gwiazdy
Dla każdej kobiety ważniejsza jest inna życiowa rola.  Nie jesteśmy ograniczone jednie do żon i matek. Mamy przymioty, które predysponują nas do różnych funkcji. Różnie też sprawdzamy się w każdym z życiowych „zawodów”. Nie każda z rodzicielek lub przyszłych mam musi


12 zachowań, które łamią innym serca. Każdy znak zodiaku robi to w inny, równie przykry sposób
Chociaż wszyscy pragniemy miłości, czasami to my łamiemy serca innych ludzi. Każdy z nas robi to na swój specyficzny sposób w zależności od sytuacji. Jednakże, jeśli chodzi o zachowania rozdzierające serce, Twój znak zodiaku może wskazać, jak to robisz. Gwiazdy znają nas wszystkich

Zodiakalni przyjaciele – sprawdź, z którym znakiem zodiaku jest ci po drodze
Nie zawsze pierwsze wrażenie, jakie robimy na innych, jest właściwe i mówi o nas prawdę.  Wiemy to doskonale, rzadko jednak pamiętamy o tym, że ta prawda tyczy się również innych osób. Choćbyśmy byli bardzo inteligentni, błyskotliwi i obdarzeni ogromną intuicją, nie zawsze jesteśmy