14 listopada

14-listopada

Horoskop dla urodzonych 14 listopada

14 listopada – horoskop ogólny

Wyobraźnia człowieka urodzonego w dniu 14 listopada powoduje, że stale ma on głowę pełną pomysłów, a jeśli dodać do tego fakt, iż jego zdolności intelektualne również są niepoślednie, nie można się dziwić temu, iż jest on w stanie osiągać sukces za sukcesem, nie tylko jeśli chodzi o jego życie zawodowe.

Obejmuje swym myśleniem bardzo szerokie horyzonty i ma wszechstronne zainteresowania, dlatego zazwyczaj imponuje swą wiedzą znajomym i również błyszczy nią na tle innych, gdyż nikt nie jest w stanie mu dorównać, bez względu na to, jak bardzo będzie się starał. Stale ma na głowie jakieś ważne sprawy do załatwienia i ciągle jest przejęty jakąś ideą, ponieważ nie znosi bezcelowości, a tym bardziej – bezczynności.

Ponieważ bystro obserwuje wszystko, co się wokół niego dzieje i nie ma problemu z rozumieniem wszelkich zjawisk, jakie mogą wokół niego zachodzić, a także posiada mocno rozwiniętą intuicję, zawsze umie wybrać najlepszy moment, by zrealizować jakiś swój pomysł i odnieść w tym jak najlepsze skutki, w wielu aspektach.

Otoczenie chętnie mu sprzyja, gdyż czuje, że jest to człowiek o niebanalnej osobowości, mający w sobie wielki potencjał i fascynujący swoją osobą. Wszyscy, którzy mają z nim styczność, spodziewają się, że trzymając się z nim, mogą coś na tym dla siebie zyskać, a jeśli nawet nie będą mieć ze znajomości i współdziałania z nim wymiernych korzyści, to przynajmniej będą świadkami niezwykłych zjawisk, wiadomo o nim bowiem powszechnie, że nie jest to człowiek zwyczajny.

Trzeba mu oddać, że uparcie obstaje przy swoich założeniach i nie tylko wtedy, jeśli realizuje swe cele, w czym wyróżnia się żelazną wręcz konsekwencją, ale tak samo twardo obstaje przy swych poglądach i przekonaniach. Nie można go nakłonić do zmiany zdania bez względu na to, jak bardzo ktoś będzie się starał, by to zrobić, to raczej on wywiera wpływ na innych ludzi i pod jego wpływem zmieniają swoje poglądy, choć zwykle dzieje się to w sposób niezależny od niego  – po prostu chcą się do niego upodobnić, upatrując w tym swej szansy na równe jemu osiągnięcia, choć przeważnie mylą się w tym i nawet jeśli przyjmują jego sposób myślenia, to to nie wystarcza.

Ta jego stałość jest z pewnością dobra i godna pochwały, ale tylko wtedy, gdy obstaje on przy dobrych sprawach, tak samo bowiem zatwardziały jest w swym złym postępowaniu.

Kiedy jego bliscy widzą, że postępuje w sposób naganny, nie mogą nic na to poradzić, bo żadne perswazje nie przynoszą skutku. Mogą jedynie biernie czekać, aż sam dojdzie do wniosku, że postępuje niewłaściwie i zapragnie to zmienić.

 

pozytywyZalety

Kiedy człowiekowi urodzonemu w dniu 14 listopada uda się odrodzić wewnętrznie, co spowoduje, że odkryje w sobie wielki potencjał i będzie miał pełną świadomość wielkiego, tkwiącego w nim potencjału, stanie się człowiekiem naprawdę niezwykłym ,wywierającym wielki wpływ na swoje otoczenie.

Zwykle właśnie tak się dzieje i wcale nie wymaga to od niego jakichś specjalnych wysiłków, tym bardziej więc imponuje tym innym ludziom i sprawia, że mają oni ochotę podążać w dowolnym kierunku, jaki człowiek ten im wskaże. Często staje się ośrodkiem wszelkiego działania i punktem, z którego wychodzą idee, według których postępują potem wielkie grupy ludzi, więc praktycznie nie ma granic, w których mógłby działać i teoretycznie nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Nie wiadomo, jak daleko będzie sięgać jego potęga i czego może dzięki temu dokonać, pozostaje tylko mieć nadzieję, że będzie to w ramach dobra, ale zwykle właśnie tak jest i raczej nie jest to żadne zagrożenie. Jest bardzo sprawiedliwy i ludzie to doceniają. Kiedy daje komuś do zrozumienia, że postępuje źle, robi to w sposób tak dyplomatyczny i obiektywny, że nikt nie może czuć się tym urażony ani żywić do niego jakichkolwiek pretensji i dlatego też jego krytyka odnosi zazwyczaj doskonały skutek.

 

Wady

Człowiek urodzony w dniu 14 listopada ma niestety skłonność do  nieuzasadnionego ryzyka. Drzemie w nim żyłka hazardzisty i zwykle daje o sobie znać właśnie wtedy, gdy najlepiej dla niego byłoby, gdyby wykazał się szczególną ostrożnością i uważał na siebie tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Ma także tendencje do impulsywnych zachowań, bez zastanowienia i bez zważania na możliwe konsekwencje swoich posunięć. Jest niespokojny i często daje się to wyraźnie odczuć i jemu samemu, i jego otoczeniu, gdyż miota się w niewiadomym kierunku i jeśli nie uda mu się tego w porę pohamować, może z tego powodu popełnić wiele błędów, za które potem przyjdzie mu drogo zapłacić.

Ma również problem z przewidywaniem mających nadejść wydarzeń i nie zawsze jest w stanie dobrze ocenić swoją sytuację i to, jakie jego poczynania mogą mieć konsekwencje, dlatego wystawia się na ataki wrogów mimo iż gdyby był bardziej rozważny albo zechciał skorzystać z cudzych rad, z powodzeniem mógłby tego uniknąć.

Nigdy zresztą nie zawraca sobie głowy niebezpieczeństwami, jakie ewentualnie mogą mu grozić, zupełnie jakby nie zdawał sobie z tego sprawy, choć przecież nie można mu odmówić zdrowego rozsądku.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 14 listopada

Jeżeli człowiekowi urodzonemu w dniu 14 listopada uda się odkryć drzemiący w nim potencjał, raczej nie powinien mieć problemu ze zrobieniem z nim odpowiedniego użytku, dlatego nic nie stanie mu na przeszkodzie do osiągnięcia celu.

Nawet jeśli pojawiają się przed nim jakieś przeciwności, których nie jest w stanie pokonać, o czym doskonale wie, choćby dzięki swej niepospolitej intuicji, zawsze jest w stanie obejść je tak, by dotrzeć do celu bez żadnego dla siebie uszczerbku. Wydatnie pomaga mu w tym fakt, iż ma wokół siebie mnóstwo życzliwych ludzi, którzy gotowi są podążyć za nim wszędzie tam, gdzie zdecyduje się on skierować swe kroki i chcą mu pomagać, poczytując to sobie niemal za zaszczyt.

Jest zdecydowany, wszyscy wiedzą, czego można się po nim spodziewać, ponieważ niezwykle jasno formułuje swoje poglądy oraz oczekiwania względem innych, więc odpadają wszelkie problemy komunikacyjne.

Niestety jednak jest zbyt mało czuły na niebezpieczeństwa i przewidujący, dlatego, kiedy udaje mu się osiągnąć szczyt, zwykle nie zawraca sobie głowy zbędnymi – w jego mniemaniu – środkami ostrożności, więc nie można mieć pewności, że szybko z niego nie spadnie, czy też raczej – nie zostanie strącony.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 14 listopad

 • zawody męskie : kurier, szklarz, dyrektor
 • zwierzę : lew
 • kolory : niebieski, morski, indygo; świniowy
 • kamień : kamień księżycowy
 • zawody żeńskie : tancerka, higienistka, przedszkolanka
 • charakter : dyplomatyczny, wrażliwy, kapryśny, impulsywny
 • roślina : smagliczka kielichowata

Imieniny 14 listopada

 • Damian
 • Józef
 • Klementyn
 • Jan
 • Laurenty
 • Wszerad
 • Lewin
 • Elżbieta
 • Mikołaj
 • Filomen
 • Wawrzyniec
 • Kosma
 • Stefan

14 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

5/5 - (1)

3 komentarze

 1. Ela
 2. Lidia
 3. urodzona 14-tego

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Zodiak zdradza, która z gwiazd popu jest Twoim alter ego. Sprawdź z kim Cię połączył
Wielu z nas marzy o życiu w blasku fleszy i zazdrości gwiazdom bywania w modnych miejscach i noszenia ubrań najlepszych projektantów.  Sława połączona z uwielbieniem fanów jest bardzo pociągająca i choć łączy się ona często z brakiem prywatności, czy licznymi plotkami na temat gwiaz


Wybierz totem, który najbardziej przypadł Ci do gustu i odkryj swoją nieznaną mocną stronę
Kiedyś każde dzikie plemię, społeczność, czy rodzina miała swój totem. Symbolicznie odnosił się on do zmarłego członka rodziny, mistycznego przodka, który miał nad nią czuwać, pielęgnować i duchowo wspierać we wszystkich podejmowanych działaniach. Totem był symbolem przynależno

Cecha osobowości, która zawładnęła Twym znakiem zodiaku. Sprawdź, co pcha Cię do przodu i jak to wykorzystać
Każdego z nas co innego motywuje i skłania do podejmowania konkretnych życiowych decyzji.  Jedni kierują się mocjami. Drudzy trzymają je na wodzy, pozwalając działać logice. Część z naszych wyborów leży w naszej naturze i charakterze. Inne pochodzą jednak od gwiazd. Nastawienie do ż