4 listopada

4-listopada

Horoskop dla urodzonych 4 listopada

4 listopada – horoskop ogólny

Człowiekowi urodzonemu w dniu 4 listopada najmocniej należy na dwóch rzeczach: na zdobyciu potęgi i na zdobyciu jak największej niezależności.

Jest mu to koniecznie potrzebne, by mógł poczuć się w pełni usatysfakcjonowany swą egzystencją, bez względu na to, jak będzie mu się powodziło poza tym. Ma wielkie szanse na osiągnięcie tego wszystkiego, na czym mu zależy, ponieważ ma w sobie wielki potencjał, który potrafi odpowiednio wykorzystać.

Jest opanowany i nie ma problemu z utrzymaniem w ryzach swych emocji, a nawet jeśli czasem nie może nad nimi zapanować, zwykle potrafi szybko niwelować tego skutki w taki sposób, że nikt nawet tego nie zauważa. Ma wielkie zdolności wynalazcze i jest kreatywny, w jego głowie stale kłębią się jakieś pomysły i projekty, a  wszystkie warte tego, by je wcielić w życie, nic zatem dziwnego, że stale jest zajęty jakimś nowym przedsięwzięciem.

Zwykle są to pomysły bardzo oryginalne, które dodatkowo wyróżniają go na tle otoczenia, a ponieważ umie je wcielać w życie bardzo sprawnie dzięki swym wyjątkowym umiejętnościom organizacyjnym, zapewniają mu popularność i brak anonimowości. Jeśli zaś ktoś albo coś chce mu stanąć na drodze do realizacji owych przedsięwzięć, nie daje zbić się z tropu, a nawet może być agresywny w obronie swoich racji, dlatego lepiej tego nie robić.

W ogóle trzeba zauważyć, że człowiek ów bardzo nie lubi, gdy ktoś w jakimkolwiek kontekście wchodzi mu w paradę i wymaga wyjątkowego traktowania ze strony otoczenia. Jest pełen godności i domaga się, by wszyscy to respektowali. Nie tylko nikomu nie pozwala sobą rządzić czy w jakiś inny sposób wtrącać się w swoje sprawy, ale przede wszystkim też nie chce z nikim nadmiernie się spoufalać.

Jeśli ktoś będzie próbował zanadto się do niego zbliżyć, napotka na chłodną wzgardę i pełne potępienia milczenie, jeśli zaś to nie pomoże, śmiałek taki może zostać potraktowany bardzo ostro i nieprzyjemnie. Toteż bystrzejsi ludzie zwykle wiedzą, że należy utrzymywać między sobą a nim pewien dystans, zresztą jego zachowanie jest zwykle tak wyniosłe, że nikt nawet nie ma odwagi próbować się do niego zbliżać, bowiem można łatwo wyczuć, że człowiek ów sobie tego ewidentnie nie życzy.

 

pozytywyZalety

Najważniejszą zaletę człowieka urodzonego w dniu 4 listopada w jego własnych oczach stanowi bez wątpienia zdolność zachowania niezależności.

Na pewno nie da się ukryć, że jest on samowystarczalny, co wynika głównie z tego, iż wie, jakie ma zdolności oraz czego chce od życia i swe cele potrafi podporządkować posiadanym predyspozycjom. Ta wyjątkowa mądrość jest powodem większości jego sukcesów, bowiem nigdy nie porywa się on z motyką na słońce.

Wprawdzie czasami podejmuje się celów, które niejako przekraczają jego możliwości, ale tylko jeśli wie, że podczas realizowania tego celu będzie mógł się rozwijać na tyle, że ostatecznie go osiągnie, przy czym upiecze przysłowiowe dwie pieczenie przy jednym ogniu – zaspokoi swoją ambicję i nauczy się czegoś nowego. Już po tym widać, że jest to człowiek niepośledniego rozumu, a wybitny intelekt to tylko jedna z wielu jego zalet.

Jest kreatywny, zręczny we wszelkim działaniu i ma wielką siłę przebicia. Zawsze potrafi przeprowadzić swoją wolę, także dzięki wielkim zdolnościom organizatorskim oraz pewności siebie, która powoduje, że odważnie prze naprzód i nigdy się nie waha.

 

Wady

Tym, co szczególnie może dawać się we znaki otoczeniu człowieka urodzonego w dniu 4 listopada, jest jego wielka wyniosłość, którą okazuje niemal zawsze i wobec każdego, nawet gdy nie ma to żadnego uzasadnienia, na przykład w jakiejś nieformalnej sytuacji z osobą, którą zna od lat.

Przez to chce podkreślić różnice dzielące go od innych i powiększyć dystans na tyle, by wszyscy uznawali go za kogoś stojącego znacznie wyżej niż reszta społeczeństwa, nawet jeśli zupełnie tak nie jest. Potrafi być przykry, a nawet grubiański, zaś wobec siebie wymaga niemalże manier należnych komuś wybitnemu, jeśli zaś nie zaspokaja się tych jego pragnień, jest bardzo nieprzyjemny.

Nie ma też problemu, by zerwać kontakty z kimś, kto nie respektuje jego zasad, a trzeba dodać, iż nie uznaje kompromisów. Jeśli ktoś go urazi, jest bardzo pamiętliwy i nie zamierza łatwo wybaczyć, nawet gdy ktoś, kto go obraził, bardzo się stara go przebłagać. Czasem nawet chce upokorzyć taką osobę, by ostatecznie jej udowodnić, że z kimś takim jak on nie warto zadzierać.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 4 listopada

Wielkie wrodzone zdolności oraz chęć rozwijania się, jakie przejawia człowiek, który urodził się w dniu 4 listopada, skazują go niejako na osiągnięcie sukcesu i zazwyczaj też zajmuje mu to mniej czasu i angażuje mniej wysiłków niż ma to miejsce w przypadku innych ludzi.

Dzięki pewności siebie i zdecydowaniu potrafi wytrwać w swoich postanowieniach i jeśli wybierze sobie zawód, raczej nie będzie zastanawiał się, co by było, gdyby wybrał dla siebie inną drogę, ale skupia się na swych bieżących zadaniach i będzie je wykonywał najlepiej, jak umie.

Potrafi sobie wyegzekwować szacunek podlegających mu osób, więc doskonale spełni się na wszelkim naczelnym stanowisku, ale także wobec swych szefów nigdy nie będzie służalczy i raczej nikt nie będzie go tak traktował, ponieważ od pierwszego zetknięcia każe mieć dla siebie szacunek swa wyniosłą postawą i zdecydowaniem.

Jego idee wyróżniają się swoją oryginalnością i zapewniają mu wielkie powodzenie, a także dzięki nim często góruje nad swoją konkurencją i wiedzie prym wśród współpracowników.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 4 listopad

 • zawody żeńskie : telefonistka, dietetyk, informatyk
 • zawody męskie : ekolog, ratownik medyczny, aktor
 • kamień : cyrkonia
 • zwierzę : lis
 • roślina : jaśmin
 • charakter : opanowany, pomysłowy, niezależny, subtelny
 • kolory : oliwkowy, srebrny, rubinowy, biały

Imieniny 4 listopada

 • Sędzimir
 • Witalis
 • Olgierd
 • Karol
 • Franciszka
 • Mojżesz
 • Helena
 • Mściwoj

4 listopada – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Skorpion

horoskop Skorpion

3.2/5 - (53)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Czym jest karma i czy jesteśmy na nią skazani? Oto kilka faktów, które pozwolą Ci zrozumieć przeznaczenie
Słowo karma oznacza działanie, pracę i czyn.  Karma może być rozumiana jako zasada przyczynowości, w której intencja i działanie jednostki wpływają na jej przyszłe losy. Jest to jednak rozumienie dosyć płytkie, bowiem pod tym pojęciem kryje się coś znacznie głębszego. Czym tak nap


4 znaki ostrzegawcze od Twojej intuicji, których nie powinieneś NIGDY lekceważyć
Każdy z nas posiada intuicję, która podpowiada nam, w którym kierunku powinniśmy zmierzać.  Czasami słyszymy głos podświadomości, która stara się nam wskazywać drogę zgodną z naszym sumieniem i duszą. Innym razem sygnały, które wysyła do nas intuicja, lekceważymy i żyjemy włas

Wybierz jeden z ozdobnych kamieni. Twoja decyzja zdradzi najskrytsze marzenie, które od dawna nosisz w sercu
Półszlachetne i szlachetne kamienie to nie tylko ciekawe i drogie ozdoby.  Panuje przekonanie, że drzemie w nich znacznie więcej, a mianowicie moc i tajemna energia, które może na nas wpływać negatywnie, lub pozytywnie. W tajemniczych praktykach kamieni używa się do oczyszczania ludzkie